Trojdílná teleskopická brána

teleskopické brány

Úvodní stránka

 

 

 

 

 

Tato varianta ušetří boční prostor až 60%.

Dvojdílná teleskopická brána

Trojdílná teleskopická brána

Kontaktujte nás

Reference

Naši partneři

Vlastnosti

- úspora prostoru až 60%

- rychlost otevření

- životnost a spolehlivost

- vlastní desing


 

Trojdílná teleskopická brána

je zařízení, které se skládá ze tří křídel jezdících po třech samostatných kolejnicích. První křídlo teleskopické brány je poháněno pohonem přes ozubený hřeben a druhé a třetí křídlo teleskopické brány je taženo lanovým převodem umístěným tak, aby byl z venkovní strany skrytý. Tento systém se praxí prokázal jako spolehlivý a není důvod se obávat problémů. I v zimním období je provoz brány spolehlivý, nijak se neliší od provozu běžné posuvné brány po kolejnici, či nesené brány.


Orientační výpočet velikosti

 
- trojdílná teleskopická brána : šíře průjezdu / 3 + 44cm
Příklad :
Klasická posuvná brána s průjezdem 400 cm potřebuje prostor pro otevření 440 cm. Celkem sečteno potřebuje 840 cm.
Když použijeme trojdilnou teleskopickou bránu s průjezdem 400 cm, potřebuje prostor pro otevření jen 177 cm, tj. o 59% méně. Nebo druhá úvaha, máte-li k dispozici 840 cm místa pro původně zamýšlenou posuvnou bránu, je možné použít trojdílnou teleskopickou bránu s průjezdem 592 cm, tj. průjezd o 48% větší.

 

Doplňující informace

Teleskopické brány je možné instalovat i v místě, kde je mírný svah. Maximální sklonu je 4,5%. Každá brána je individuální a rádi Vám pomůžeme s výběrem nejvhodnější varianty. Máme za sebou přes 250 úspěšných instalací po celé ČR a Slovensku. Spolupracujeme s několika firmami ze zahraničí, např. z Portugalska, Argentiny nebo Itálie.

 

 
 
  Kvalitní teleskopické brány - ideální řešení Vašeho vjezdu.
  Copyright © teleskopicke-brany.cz.